Hilding Modern to nowoczesny materac, które jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom! Jest to związane z faktem, że posiada on zaawansowane technologicznie pianki, które uważane są za jeden z najszybciej rozwijających się na rynku surowców.

Hilding Modern – w sam raz dla Ciebie!

Hilding Modern stanowi połączenie zaawansowanych technologicznie pianek. Świetnie podpiera ciało, dzięki czemu sprawdzi się dla naprawdę wielu osób. Wskazać możemy tutaj na przykład amatorów wszelkiego rodzaju sportów, czy też osoby, które ze względu na charakter swojej pracy potrzebują szybkiej regeneracji ciała. Poleca się go również dla par, bez względu na to, jaka różnica w wadze pomiędzy nimi występuje. Ciężar ciała rozkładany jest równomiernie, a drgania amortyzowane przez co każdy będzie mógł w pełni wypocząć i nabrać sił. Hilding Modern nada się dla kobiet w ciąży – fakt, że z dwóch stron kryje on różne twardości sprawia, że łatwo można go dopasować do naszych aktualnych potrzeb. Jest  bezpieczny dla alergików, ze względu na świetną wentylację będzie wolny od kurzu, bakterii, pleśni czy grzybów. Jak już zdążyliśmy się przekonać materac posiada naprawdę szerokie grono odbiorców. Co za to odpowiada? Oczywiście wysokiej jakości pianki, co już zostało dzisiaj wspomniane.

Nowoczesne pianki

Hilding Modern - w sam raz dla najbardziej wymagającychNowoczesne materace piankowe powinny posiadać wysokiej jakości wypełnienie i tak jest właśnie w tym przypadku. Co znajdziemy we wnętrzu modelu Hilding Modern? Tutaj wskażemy między innymi bardzo sprężystą piankę wysokoelastyczną HR, która odpowiada za stabilność całej konstrukcji. Świetnie podpiera ciało użytkownika, odpowiada za prawidłową regenerację. Jest odporna na odkształcenia, przez co niewątpliwe całość będzie mogła nam służyć przez długi czas. Warto też wspomnieć o roli pianki hybrydowej, która ma otwartokomórkową strukturę. Dzięki temu posiadamy pewność, że powietrze przepływa w odpowiedni sposób, a my śpimy w naprawdę higienicznych warunkach. Wskazany model jest na tyle elastyczny, że bez problemu można umieścić go na stelażach, gdzie sami regulować będziemy nachylenia podgłówka i podnóżka. Wypełnienie, co też istotne, wyprofilowane zostało w aż siedem stref twardości, które indywidualnie reagują na naciski wywierane przez poszczególne partie ciała.

A co z higieną?

Jak już zostało wspomniane, za utrzymanie higieny na wysokim poziomie odpowiada tutaj między innymi pianka hybrydowe, lecz nie tylko. Materace Hilding umieszczane są w wysokiej jakości pokrowcach. Hilding Modern znajduje się w antyalergicznym pokrowcu Cashmere, który stanowi połączenie kaszmiru i wiskozy. Dzięki temu jest on bardzo przyjemny w dotyku, lecz jednocześnie skutecznie izoluje przed zimnem i pochłania wilgoć z otoczenia! Co ważne, z łatwością pozbędziemy się z jego powierzchni wszelkich zabrudzeń, dzięki możliwości prania w 60 stopniach.

Hilding Modern to uniwersalne rozwiązanie, które jest w stanie zadowolić bez wątpienia naprawdę wiele osób! Przekonaj się czy to produkt dla Ciebie!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/