Wszędzie dobrze, ale w łóżku najlepiej, chyba każdy zgodzi się z tą tezą, a skoro już tutaj jesteś, to prawdopodobnie szukasz rozwiązania, które całkowicie odmieni Twój sen. Możesz już wyłączyć karty przeglądarki z innymi materacami oraz opiniami innych użytkowników, ponieważ właśnie trafiłeś na to, czego szukałeś. Jeśli poświęcisz chwilę na zapoznanie się z dalszym opisem, dowiesz się jaki produkt sprawi, że będziesz spał długo i szczęśliwie!

Hilding Flamenco to materac zbudowany na bazie sprężyn Multipocket, które w porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się jedną istotną cechą – na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej, a każda sprężynka pracuje osobno, zapewniając większą elastyczność punktową. Wyobraź sobie, że każdy z tych małych elementów pracuje na to, aby Twój sen był jak najbardziej komfortowy, a całość idealnie dopasowywała się do Twojego ciała.

Czy jesteś gotowy na rewolucję w Twoim życiu? Prezentowany materac posiada sprężynki o różnej twardości, które tworzą 7 zróżnicowanych stref, gwarantujących poszczególnym partiom ciała doskonałe wsparcie. Niezależnie od tego, czy odpoczywasz, czy czytasz książkę, a może oglądasz telewizję, Hilding Flamenco sprawia, że zawsze czujesz się wygodnie i komfortowo.

Fakt, że jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała docenią wszystkie pary. Dzięki takiej specyfikacji partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów. Dodatkowo zapewnia on więcej niezależnych punktów podparcia, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się również, jeśli różnica wagowa między osobami jest większa niż 30 kg.

Hilding Flamenco - materac MultipocketDodatkową elastyczność i sprężystość Hilding Flamenco zapewnia profilowana płyta lateksowa umieszczona po jednej stronie materaca oraz wysokoelastyczna pianka znajdująca się po stronie przeciwnej. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu materac oddycha i pozbywa się skutecznie nadmiaru wilgoci. Każda ze stron dostarcza nieco inne doświadczenia, dlatego sam wybierzesz, która z nich będzie dla Ciebie idealna.

Hilding Flamenco rekomendujemy wszystkim, którzy liczą na zbawienne efekty korzystania z materaca względem zdrowej kondycji ciała i ducha. Jego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni, co docenią osoby uprawiające sport. Dodatkowo zalety tego materaca odkryją również alergicy! Model ten został ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia.

Nie na wszystkie rzeczy w życiu mamy wpływ, aby choć trochę odmienić ten stan rzeczy, postanowiliśmy dać Ci wybór pokrowca dla Twojego Hilding Flamenco. Ciesz się takim, który będzie odpowiadał Ci najbardziej:

Pokrowiec Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Velvet – niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Nie mamy przed Tobą nic do ukrycia, Hilding Flamenco to materac, który wznosi jakość snu na zupełnie inny poziom. By rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości, oferujemy Ci 15 lat gwarancji na jego wkład. Ciesz się swoim nowym materacem bez żadnych obaw.