Zapewne dobrze wiesz kto jest “szefem wszystkich szefów”, a czy potrafiłbyś wskazać największego twardziela spośród twardych materacy? Jeśli nie, to pozwól, że Ci pomożemy. Przedstawiamy Ci Hilding Foxtrot, który pod względem wspomnianej specyfikacji nie ma sobie równych. To najtwardszy w kolekcji piankowy materac stworzony z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg oraz miłośnikach snu na twardszym podłożu. Jeśli więc jesteś jedną z nich, to zdecydowanie model dla Ciebie!

Jego wkład zbudowany jest z wysokoelastycznej pianki wyprofilowanej w 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje doskonałe wsparcie poszczególnym partiom ciała niezależnie od pozycji. Fakt, iż jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantuje optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla par. Wiercący się po nocy partner lub partnerka przestaje być problemem, ponieważ osoba towarzysząca nie odczuwa żadnych ruchów, co zdecydowanie przekłada się na lepszą jakość snu, każdej z osób.

O komfort snu powinniśmy dbać wszyscym, ale szczególną uwagę na ten, jak ważny element naszego życia zwracamy seniorom. To w jaki sposób nasze ciało oraz umysł regeneruje się podczas spania, ma ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Hilding Foxtrot posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Dodatkowo jego specyfikacja ułatwia wstawanie i obracanie się, dlatego dedykowany jest również osobom starszym.

Hilding Foxtrot - pianka wysokoelastycznaKażdy, nawet najmniejszy element może mieć wpływ na to, jak jakościowy będzie nasz sen. To co wyróżnia ten model, to dbałość o detale, dlatego w zasadzie nie ma słabych punktów, co przekłada się na pełen komfort zawsze, gdy tylko się na nim położymy i zamkniemy oczy. Jednym z istotnych szczegółów jest otwartokomórkowa struktura pianki, która zapewnia dobrą przewiewność i wentylację. Ma to pozytywny wpływ na trwałość całego wkładu oraz higienę snu.

Hilding Foxtrot to nie jest materacyk dla niemowląt, to skomplikowana, mocna, solidna struktura. Na szczęście model ten jest zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwia jego transport i przechowywanie.

Istotnym elementem każdego materaca jest jego pokrowiec. Wiemy przed jak ważną decyzją zakupową stoisz, dlatego chcemy dać Ci możliwość jego wyboru tak, aby Twoje pokrycie było dla Ciebie najlepsze z możliwych:

Pokrowiec Italiano – Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Hybrid – Niepikowany pokrowiec z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Niewielka waga i dwa wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.