Materac piankowy Curem .Exe należy do produktów klasy premium plus. Innowacyjna technologia, w jakiej został wykonany, gwarantuje wyjątkową miękkość i doskonałe dopasowanie do ciała. To jeden z najlepszych materacy piankowych, jakie zostały wyprodukowane przez markę Hilding. Poznaj wszystkie jego zalety, a na pewno się zakochasz.

Czym charakteryzują się materace piankowe Curem .Exe?

Materac piankowy Curem .Exe zbudowany jest z trzech warstw pianki. Każda z nich ma inne właściwości, razem tworzą trio doskonałe.

Warstwa spodnia: wysokoelastyczna pianka Fusion. To trzon materaca dający doskonałe podparcie ciała na całej długości. Poprzeczne i podłużne nacięcia pozwoliły na uzyskanie siedmiu stref twardości, co czyni materac jeszcze wygodniejszym i lepiej podtrzymującym ciało. Przy tym warto zauważyć, że dzięki nacięciom materac jest doskonale wentylowany, co zapobiega gromadzeniu się w nim alergenów, namnażania grzybów i pleśni. Dzięki temu materac Curem .Exe jest idealnym wyborem dla alergika.

Warstwa środkowa: termoelastyczna pianka Visco. To ona sprawia, że materac dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Tym samym można powiedzieć, że Curem .Exe jest materacem spersonalizowanym – będzie wygodny tylko dla osoby, która śpi na nim na co dzień.

Warstawa wierzchnia: innowacyjna pianka Serene. Przy produkcji materaca Curem .Exe marka Hilding przekroczyła granice nowoczesności. Pianka Serene w pełni zasługuje na miano komponentu, który wykracza daleko poza to, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić. To już nie tylko miękkość i wygoda, ale nieziemskie wręcz wrażenia. Jest to możliwe dzięki technologii SAT (Supportive Air Technology). W materacu zamknięto niewyobrażalną liczbę mikrokapsułek powietrznych, które pracują niezależnie od siebie. Tym samym można odnieść wrażenie, że materac nie służy do leżenia, ale do unoszenia się nad nim. Nie ma obecnie na rynku drugiej tak wygodnej serii materacy.

Pianka Serene doskonale przepuszcza ciepło, które dostaje się do pianki Visco i pozwala na dopasowanie materaca do ciała pod wpływem jego ciepła.

Trzy warstwy pianki zostały zamknięte w nowoczesnym pokrowcu Zero Case o właściwościach przeciwbakteryjnych i neutralizujących zapachy.

W jakim rozmiarze można nabyć materac piankowy Curem .Exe?

Dlaczego warto wybrać materac piankowyMaterace piankowe Curem .Exe dostępne są w wielu rozmiarach, co sprawia, że można je uznać za materace uniwersalne. Najmniejszy rozmiar to 80×200. Sprawdzi się w przypadku pojedynczego łóżka lub jeśli czujemy potrzebę kupienia dwóch niezależnych materaców do łóżka dwuosobowego.

Kolejne rozmiary dla łóżek jednoosobowych to 90×200, 100×200 120×200. Dwa ostatnie będą wygodne nawet dla osób nieco tęższych. Jednak nie powinny one kierować się tylko rozmiarami. Równie dobrze mogą sięgnąć po większe materace. Rozmiary rosną co 20 cm. Materac piankowy 200×200 produkowany jest z myślą o sypialniach małżeńskich.

Jaki rozmiar materaca piankowego Curem .Exe będzie optymalny? Trudno o jednoznaczną odpowiedź, bo wybór będzie uzależniony od wielkości sypialni, ramy łóżka, a także potrzeb. Materac do łóżka 200×200 raczej nie przyda się osobie śpiącej samotnie, co nie wyklucza takiego zakupu, szczególnie jeśli w łóżku towarzyszą jej zwierzęta.

Jakie są zalety i wady materaca piankowego Curem .Exe?

Materac Curem .Exe jako produkt klasy premium ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Właściwie jedyną wadą, jakiej można się dopatrzyć, jest jego dopasowanie do konkretnej osoby. Pianka termoelastyczna sprawia, że ten materac nie sprawdzi się w łóżkach gościnnych i hotelowych. Curem .Exe by Hilding produkowany jest z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez jedną osobę. Właściwie trudno uznać to za jednoznaczną wadę, to po prostu cecha materaca.

Lista zalet natomiast jest znacznie dłuższa:

– doskonałe podparcie ciała na całej długości, utrzymanie fizjologicznego kształtu kręgosłupa niezależnie od przyjętej pozycji w czasie snu;

– innowacyjna pianka Serena zapewniająca wyjątkową wygodę i komfortowe odczucia;

– antyalergiczny pokrowiec o właściwościach przeciwbakteryjnych i niwelujących zapachy;

– doskonała wentylacja dzięki profilowanemu cięciu;

– certyfikat AEH świadczący o wysokiej jakości materaca i zachowaniu rygorystycznych norm na każdym etapie produkcji;

– możliwość prania pokrowca w temperaturze 40°C. Umożliwia to usunięcie większości ewentualnych plam o odświeżenie pokrowca;

– 20 lat gwarancji – nowość w ofercie marki Hilding.

W obliczu powyższych zalet nie ma żadnych wątpliwości, jaki materac piankowy jest obecnie najlepszy na rynku. Tylko Curem .Exe wyprodukowany przez markę Hilding spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy doskonale wiedzą, jak ważny dla codziennego funkcjonowania jest zdrowy i regenerujący sen.