Jeśli zastanawiasz się, jakie cechy posiadają materace medyczne i czy warto w nie zainwestować to koniecznie przeczytaj o naszym innowacyjnym produkcie.

Sprężysta pianka

Hilding Salsa to materac, który posiada status wyrobu medycznego. Produkt został stworzony z pianki Flexifoam, która zapewni twojemu ciału optymalną twardość i sztywność. Dzięki swoim właściwościom, materac stanowi idealne wsparcie dla kręgosłupa oraz zapewnia rozkład punktów nacisku ciała na całą powierzchnię materaca. Natomiast warstwa wierzchnia jest zrobiona z pianki Visco i zapewnienia komfort, miękkość oraz świetnie otula śpiącą osobę. Ponadto, materac potrafi dopasować się do ciepła twojego ciała i współgra z kształtem pleców, co pozwoli odciążyć mięśnie po całym dniu pracy. Hilding Salsa sprawdzi się świetnie również, jako materac przeciwodleżynowy. Produkt przeszedł wiele restrykcyjnych testów oraz badań, co pokazuje, że jest godny zaufania.

Odpowiednie certyfikaty

Hilding Salsa - czym cechują się materace ze statusem wyrobu medycznego? Jakość materaca Hilding Salsa została potwierdzona przez specjalistów. Po pierwsze, produkt uzyskał certyfikat Oeko-Tex standard 100, co oznacza, że wszelkie materiały użyte do jego produkcji nie są w żaden sposób szkodliwy dla twojego zdrowia. Materac jest całkowicie bezpieczny i polecany wszystkim, którzy chcą zadbać o siebie i swoich najbliższych. Ponadto, Hilding Salsa posiada certyfikat jakości AEH. We współpracy z Szwajcarskim Instytutem AEU, produkt został poddany rygorystycznym analizom, testom i eksperymentom w Laboratorium Sleep-Lab. Przetestowano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Co więcej, materace Hilding, które posiadają status produktu medycznego spełniły wszelkie wymagania i warunki dyrektyw unijnych, związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną zdrowia i środowiska.

Funkcjonalność

Materac Hilding Salsa został zapakowany próżniowo oraz zrolowany, aby ułatwić jego transport i przechowywanie. Nada się też świetnie do łóżek z regulowanymi stelażami. Kupując produkt, będziesz mógł wybrać jeden z dwóch oryginalnych pokrowców. Pierwszy – Tencel został wykonany z naturalnego i antyalergicznego materiału oraz potrafi absorbować nadmiar wilgoci bezpośrednio ze skóry użytkownika. Włókna pokrowca minimalizują ryzyko rozwoju bakterii.Drugi produkt do wyboru to pokrowiec Velvet, który zapewni Ci miły sen, dzięki swojej miękkości i delikatności. Do jego produkcji wykorzystano innowacyjną technologię Purotex, która wykorzystuje naturalne probiotyki. Mikrokapsułki zawarte w pokrowcu zagwarantują Ci zdrowy sen i zwalczą alergeny, wywołujące alergię na kurz i astmę. Oba pokrowce możesz w łatwy sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza bez obaw o zmechacenie.

Materace do spania zagwarantują Ci najlepszy odpoczynek, o jakim zawsze marzyłeś. Dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy produktu Hilding Salsa już dziś!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/