Chcesz poczuć prawdziwy luksus za każdym razem, kiedy kładziesz się do łóżka? Postaw na najwyższej klasy materac, który wykonany został ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i przy wykorzystaniu jedynie nowoczesnych metod produkcji, dzięki czemu całość gwarantuje spokojny i nieprzerwany sen przez całą noc!

 Dopasuj go do swoich potrzeb

Materace SleepMed Supreme zbudowane są w taki sposób, aby uzyskać jak najwięcej twardości, dzięki czemu każdy może zapewnić sobie odpoczynek na najwyższym poziomie. Oznacza to, że swobodnie możemy ustawić wkład z pianki termoelastycznej, dlatego mamy możliwość skorzystania z jednej z aż czterech powierzchni, które spełniają różne potrzeby i wymagania użytkowników. Jednocześnie warto jest dodać, że wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości. Oznacza to, że produkt zapewnia inne podparcie w strefie stóp, łydek, ud, bioder, lędźwi głowy oraz strefie wysokiego komfortu. Całość w sposób bardzo indywidualny reaguje na wywierany nacisk, przez co materace SleepMedposiadają liczne właściwości prozdrowotne. Dobrze jednak podkreślić, że w przypadku omawianego modelu zastosowane pianki, czyli wysokoelastycznej VPPHR i termoelastycznej VitaRest® są grubsze, co w sumie daje nam produkt mający aż 27 centymetrów wysokości.

Jak zadbać o higienę?

Komfortowy i zdrowy sen razem z SleepMed SupremeChcąc zadbać o higienę w naszym łóżku szczególnie powinniśmy pamiętać o roli pokrowca. W przypadku SleepMed Supreme pojawia się wysokiej jakości pokrowiec Merced, który ma specjalne tłoczenia, jakie dają odczucie masażu. Posiada lycrę, dzięki czemu delikatnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała, a co najważniejsze bez problemu możemy wyprać go w warunkach domowych w maksymalnej temperaturze 60 stopni – w ten sposób skutecznie pozbędziemy się wszelkich bakterii, kurzu czy roztoczy, a także zabrudzeń. Dodatkowo walkę z niechcianymi gośćmi ułatwia technologia AirForce, czyli specjalne nacięcia, jakie wykonano w wypełnieniu, aby ułatwiać przepływ powietrza.

Materac dla osób mających problemy ze zdrowiem

Modele, które uzyskały status wyrobu medycznego polecane są dla osób, które mają liczne problemy ze zdrowiem czy zmagają się z dolegliwościami bólowymi. Oczywiście materac nie jest remedium, jednak bez wątpienia może on nas wspomóc w walce z problemami. SleepMed Premium po przejściu szeregu restrykcyjnych testów i badań uzyskał właśnie status wyrobu medycznego w klasie I. Oczywiście świetnie sprawdzi się nie tylko dla osób, które zmagają się z kłopotami na tle zdrowotnym, lecz też dla wszystkich wymagających najwyższego komfortu snu czy też na przykład sportowców, którzy oczekują od nocnego odpoczynku jak najlepszej regeneracji. Warto także dodać, że model nadaje się do regulowanych, profesjonalnych stelaży, na jakie wiele osób decyduje się właśnie w przypadku pojawienia się wszelkiego rodzaju problemów na tle zdrowotnym.
Sen na najwyższym poziomie? Taki bez wątpienia zapewni nam porządny materac, jak chociażby SleepMed Supreme!