Łóżko piętrowe oraz wysuwane to zawsze dla dzieci dodatkowa atrakcja i powód do dumy z jego posiadania. Ich wyobraźnia nie zna granic – miejsce to staje się ich azylem, często przeobrażając się w statek kosmiczny, samochód wyścigowy czy bazę. Tak wymagające przestrzenie muszą posiadać odpowiednie podzespoły, dlatego warto zainwestować w konkretny materac, który dla nich będzie solidnym podłożem, a dla rodziców gwarancją komfortowego snu ich pociech.

Hilding Funky to rolowany materac dla nastolatków w wieku szkolnym. Dzięki odpowiedniej wysokości przystosowany jest do łóżek piętrowych i wysuwanych. Modele o specyfikacji gwarantującej odpowiedni komfort, dodatkowo z charakterystyczną, niższą wysokością, są rzadkością. Funky cieszy się bardzo dużą popularnością i zdecydowanie jest to realna czołówka spośród podobnych, dostępnych na rynku.

Hilding Funky - materac młodzieżowyTo, co charakteryzuje Funky, to zdecydowanie jego szeroki wachlarz możliwości. By w prosty i przejrzysty sposób zaprezentować Wam kilka z nich, przedstawiamy je w kilku punktach:

  1. Wkład wykonano z dwóch wysoce elastycznych pianek Flexifoam o różnej twardości. Dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku mocniejsze i nieco twardsze wsparcie, wystarczy odwrócić materac na drugą stronę.
  2. Odpowiednie cięcie i profilowanie pianek gwarantuje bardzo dobrą wentylację, co wpływa pozytywnie na trwałość i zachowanie wszystkich cech użytkowych materaca. Jego solidna konstrukcja, sprężystość oraz wytrzymałość zapewniają odpowiednią, wieloletnią kondycję materaca.
  3. Zastosowanie odmiennych twardości po obu stronach modelu sprawia, że gdy dziecko podrośnie lub zwiększy swoją wagę, nie musisz kupować nowego materaca, wystarczy przełożyć go odwrócić
  4. Przystosowany jest do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka, co pozwala korzystać z niego na wiele sposobów, w zależności od potrzeb. Dodatkowo jest zapakowany próżniowo i zrolowany, co w razie potrzeby ułatwi Ci jego transport oraz przechowywanie.
  5. Idealny dla alergików – ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
  6. Wyposażony w pokrowiec Young przeznaczony dla młodzieży w wieku szkolnym. Wysokiej jakości, solidny i trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie gwarantuje zachowanie wszystkich cech przez cały okres użytkowania, a ciekawy motyw graficzny komponuje się doskonale z wystrojem sypialni każdego nastolatka. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.
  7. 5 lat gwarancji na wkład materaca

“Siódemka” to dla wielu szczęśliwa cyfra i w naszym przypadku naprawdę nią jest. Te kilka punktów idealnie, prezentuje jak wiele może dać Twojemu dziecku oraz Tobie materac Hilding Funky. Nie ma sensu dłużej zastanawiać się i tracić czas na kolejne sesje przeglądania kolejnych modeli oraz setek opinii. To, co najważniejsze masz właśnie przed sobą!