Po czym poznać przyjaciela? Po tym, że przy nim czujesz się dobrze, komfortowo, a kiedy masz problem, zawsze służy pomocą. Choć masz dookoła siebie mnóstwo znajomych i wszystko Ci się układa, obecność tego jednego druha sprawia, że jest po prostu idealnie! Podobnie jest z materacem nawierzchniowym, nawet jeśli jesteś w posiadaniu najlepszego łóżka i najwygodniejszego materaca okazuje się, że jest on w stanie poprawić jakość Twojego snu!

Hilding Alt to innowacyjny materac nawierzchniowy, który stworzony został przede wszystkim w celu ochrony materaca głównego, a co za tym idzie zwiększenia jego żywotności. Model ten skutecznie zmiękcza materac główny przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dobrze sprawdzi się jako dodatkowe podłoże na nieco już zniszczonym materacu, ponieważ niweluje ślady wgnieceń i wszystkiego typu odkształceń.

Prezentowany materac ze względu na szeroki wachlarz możliwości jego zastosowania jest bardzo praktyczny. Poza standardowymi opcjami możesz go wykorzystać również w salonie lub gościnnej sypialni jako materac na kanapę bądź wersalkę i w ten sposób zapewnić idealne podparcie dla kręgosłupa. Gwarantujemy, że każda osoba, która z niego skorzysta, doceni to, jak dobrze jej się spało.

Hilding Alt - zmiękczający powierzchnięHilding Alt polecany jest między innymi w celu zmiękczenia materaca głównego. Wykonany z mieszanki miękkich pianek: Syntetyczna pianka Flexifoam, ma za zadanie utrzymać jędrność oraz nadawać elastyczności, która powoduje dodatkową stabilizację dla materaca. Druga z pianek – Visco, reaguje na temperaturę ciała dopasowując się i otulając ciało dając uczucie miękkości i komfortu.

Prezentowany materac rekomendowany jest alergikom ze względu na jego wysoką wentylację oraz ze względu na fakt, że ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierających surowców potencjalnie alergogennych.

Hilding Alt to materac, który będzie miał przed sobą wiele bojowych misji do wykonania, jesteśmy świadomi, że pokładasz w nim duże nadzieje, dlatego możesz być spokojny – kupując ten model otrzymujesz 15 lat gwarancji na jego wkład. Nie musisz się martwić w jakiej formie go otrzymasz. Jego rolowany sposób pakowania tego materaca zapewnia wygodę w transporcie oraz przechowywaniu.

Odpowiedni wkład materaca to tylko część sukcesu, równie istotny jest również pokrowiec. Czasem lubimy zaszaleć, tak jest i tym razem – dajemy Ci możliwość wyboru jednego z dwóch pokrowców, tak aby Hilding Alt był dla Ciebie materacem w 100 procentach satysfakcjonującym:

Pokrowiec Tencel – Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Cashmere – Jedwabisty i niezwykle miły w dotyku pokrowiec z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.