W ofercie wielu sklepów stacjonarnych oraz internetowych znajdziesz różnego rodzaju materace do spania. Wśród nich na specjalną uwagę zasługuje marka SleepMed, która wyróżnia się szeroką gamą modeli będących w stanie niemalże idealnie dopasować się do potrzeb oraz preferencji użytkownika. Warto w nie zainwestować, gdyż każdy dostępny produkt posiada status wyrobu medycznego, a także certyfikat jakości AEH. Jednak poszczególne kolekcje różnią się od siebie. A w jaki sposób?

Poznaj kolekcję SleepMed Standard

W skład kolekcji Standard wchodzą trzy innowacyjne modele, które różnią się między sobą jedynie grubością pianki VitaRest® i VPPHR Soft. Na pierwszy rzuty oka nie jest to widoczne, jednak jeśli tylko położysz się na tych produktach, to zdecydowanie poczujesz różnice. Jednak nie oznacza to, że jeden model jest gorszy od drugiego – różnią się one po prostu stopniem odczuwanego komfortu. Oczywiście produkty te posiadają również liczne wspólne właściwości, które znacząco podnoszą jakość wypoczynku. Do nich zalicza się przede wszystkim 7 stref komfortu, odczuwalny efekt masażu, który jest wynikiem zastosowania pokrowca Merced z taśma 3D, a także technologią Airforce, czy 4 stopniami twardości. Natomiast z uwagi na wypełnienie, podają one właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne. A w skład tej kolekcji wchodzi:Materace z kolekcji Standard, Hybrid, Plus, Hybrid Plus i Natura – czym się różnią?

 • SleepMed Comfort,
 • SleepMed Premium,
 • SleepMed Supreme.

Poznaj kolekcję SleepMed Hybrid

W skład kolekcji Hybrid wchodzą nowoczesne podłoża do spania, które podają nie tylko innowacyjne pianki, ale także nowoczesne rutyny typu Multi. Ich konstrukcja jest wyjątkowa z uwagi na fakt, iż każda sprężyna została osadzona w osobnej kieszonce materiałowej, co gwarantuje doskonałe wsparcie sylwetki, wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Ponadto posiadają one 4 stopnie twardości z uwagi na ruchomą warstwę pianki termoelastycznej VitaRest®. Podobnie jak w kolekcji Standard, wykorzystano tutaj pokrowiec Merced oraz technologię Airforce. A w skład tej kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Hybrid Premium,
 • SleepMed Hybrid Supreme.

Nie da się również zaprzeczyć, że między sobą materace SleepMed również się różnią. Wynika to z grubości zastawnych wewnątrz pianek.

Poznaj kolekcję SleepMed Plus

W skład kolekcji Plus wchodzą modele wykorzystujące jedynie wypełnienie piankowe. Między sobą różnią się one grubością odpinanego topu, który jest tutaj niżej kle istotny. Oczywiście można go stosować jako osobny materac nawierzchniowy, jednak biorąc pod uwagę, że produkty te posiadają również ruchomą warstwę pianki termoelastycznej, to gwarantują stworzenie aż 6 stopni twardości. Oprócz tego wyróżniają się 7 strefami komfortu, technologią Airforce czy innowacyjnymi właściwości z uwagi na zastosowane wypełnienie. A w skład tej kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Comfort Plus,
 • SleepMed Premium Plus,
 • SleepMed Supreme Plus.

Poznaj kolekcję SleepMed Hybrid Plus

W skład kolekcji Hybrid Plus wchodzą wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się innowacyjnym wypełnieniem. Wewnątrz znajdziesz pianki termoelastyczne połączone z 7-strefowymi sprężynami typu Multi oraz funkcjonalnym odpinanym topem. Całość gwarantuje wysoki komfort snu, który wynika m.in. z wysokiej elastyczności punktowej, technologi Airforce czy możliwości stworzenia 6 stref twardości. A w skład tej kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Hybrid Comfort Plus,
 • SleepMed Hybrid Premium Plus,
 • SleepMed Hybrid Supreme Plus.

Oczywiście między sobą również materace te się różnią. Na uwadze musisz tutaj mieć przede wszystkim różnice w grubości odpinanego topu. Np. Hybrid Comfort Plus ma top o wysokości 3,5 cm, Hybrid Premium Plus 5 cm, a Hybrid Supreme Plus 7 cm.

Poznaj kolekcję SleepMed Natura

W skład kolekcji Natura wchodzą dwa innowacyjne materace, które między sobą różnią się rodzajem wypełnienia. Jednak nie się zaprzeczyć, że znacząco wyróżniają się a tle innych z uwagi na unikalne właściwości! Przede wszystkim wykorzystują naturalne surowce, takie jak olej rycynowy czy sojowy do produkcji swoich pianek. Dzięki temu posiadają one właściwości antybakteryjne czy antyalergiczne. Dodatkowo cechuje je wysoka hipoalergiczność. Ponadto warto podkreślić, że wykorzystują także 4 strefy twardości oraz technologię Airforce. Natomiast pokrowiec to połączenie lnu i bawełny – dzięki temu zapewnia wysoką trwałość, a także odpowiednią absorpcję wilgoci. A w skład tej kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Natura Plus,
 • SleepMed Natura Hybrid Plus.

Nie ma co zaprzeczać – materace SleepMed oferują liczne modele, które wyróżniają się innowacyjnymi technologiami oraz wysokiej jakości materiałami. Uwzględniając swoje osobiste preferencje m.in. pod kątem rodzaju wypełnienia, jesteś w stanie zapewnić sobie najlepsze warunki do wypoczywania.

wyrób medycznyMaterace SleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Natura Plus, SleepMed Natura Hybrid Plus są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.