Prowadzisz aktywny tryb życia? Uprawiasz sport, regularnie ćwiczysz na siłowni i oczekujesz, że materac, na którym śpisz zapewni Ci odpoczynek i zregeneruje twoje obolałe po treningu mięśnie? Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnego produktu dla siebie, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Innowacyjny materac 

Materace dla sportowca powinny być skrupulatnie przemyślane i dostosowane do potrzeb ludzi aktywnych. Hilding Electro to niezwykle nowoczesny i wielofunkcyjny produkt, który łączy cechy materaca sprężynowego oraz piankowego. Skonstruowano go z innowacyjnych sprężyn Multipocket i pianki hybrydowej Fusion. Materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na nacisk ciała. Po drugiej stronie materaca, wstawiono piankę, którą połączono z cienką taflą Sizalu. Sprawi to, że wkład cechuje się podwyższoną twardością. Top materaca można w łatwy sposób odpiąć, co pozwoli Ci dopasować twardość wkładu do własnych potrzeb i preferencji. Materac nawierzchniowy możesz też zabrać w podróż, by zapewnić sobie komfortowy sen, gdziekolwiek jesteś. Hilding Electro to produkt dedykowany osobom aktywnym, ponieważ jego budowa pozwala odprężyć się po wymagającym treningu i zregenerować mięśnie.

Elastyczna pianka 

Najlepsze materace dla sportowcaKolejny produkt, który dedykowany jest sportowcom to Hilding Rock&Roll. Ten materac z kolei skonstruowano z dwóch niezwykle elastycznych pianek HR, które cechują się zróżnicowaną twardością. Dzięki takiej budowie możesz dostosować materac do własnych potrzeb i preferencji. Pianki zostały wyprofilowane w taki sposób, by stworzyć siedem stref komfortu. Hilding Rock&Roll gwarantuje świetne wsparcie całej sylwetki. Dodatkowo otwartokomórkowa struktura daje możliwość wentylacji i zapewnia trwałość produktu. Materac jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla par lub singli preferujących aktywny tryb życia. Kupując Hilding Rock&Roll zapewnisz sobie komfortowy sen oraz umożliwisz regenerację po pełnym sportowych wrażeń dniu.

Uniwersalny produkt 

Jeśli zależy Ci na uniwersalnym produkcie, który spełni twoje najśmielsze oczekiwania to proponujemy Ci materac Hilding Modern. Jest to nowoczesny produkt, który odznacza się wysoką elastycznością. Posiada dwa poziomy twardości, dlatego sprawdzi się zarówno u osób lekkich, jak i tych cięższych. Zachowanie optymalnej higieny i środowiska snu jest bardzo proste, ponieważ otwartokomórkowa struktura wkładu gwarantuje odpowiednią wentylację. Głównym zadaniem Hilding Modern jest podtrzymanie ciała. Dzięki temu, osoby aktywne będą mogły wypocząć i zregenerować się po treningu na siłowni. Dodatkowo pokrowiec, w który ubrano materac jest antyalergiczny i potrafi wchłaniać do 40% wilgoci z otoczenia.

Materace do spania dostępne na naszej stronie ABC Snu to produkty najwyższej jakości, które sprawdzą się u osób, lubiących aktywności fizyczne. W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami!