Czym na tle innych wyróżniają się materace ekologiczne? Są one w stanie jednocześnie zapewnić zdrowy i komfortowy sen, lecz też pomogą zatroszczyć się o środowisko naturalne. Dlatego właśnie, nie ma się co zastanawiać – poznaj je bliżej!

Hilding Fjord – przekonaj się, że to opcja dla Ciebie!

Hilding Fjord to nowoczesne i bardzo komfortowe rozwiązanie dla naprawdę wielu osób. A wszystko to, dzięki zastosowaniu ekologicznych u wysokiej jakości materiałów. Koniecznie należy zacząć od tego, co znajdziemy w jego wnętrzu, Wymienić możemy tutaj;

  • piankę EcoThermal Visco (reaguje na temperaturę ciała, dostosowuje się do jego indywidualnych krzywizn, pomaga się zrelaksować i rozluźnić)
  • piankę Pure FlexiFoam (utrzymuje ciało w prawidłowej pozycji, dzięki swojej podwyższonej twardości),
  • wysokoelastyczną piankę typu HR Eco High Resilence Support (jest bardzo stabilna, gwarantuje świetną wentylację, za sprawą struktury pianki),

Całość umieszczono w wysokiej jakości, przyjemnym w dotyku pokrowcu Eco Green, który nadaje się do recyclingu.

Dla kogo Hilding Fjord?

Poznaj Hilding Fjord i inne materace ekologiczne!Hilding Fjord to idealna opcja dla naprawdę szerokiego grona odbiorców. Został on umieszczony w pokrowcu, który jest wolny od wszelkich substancji, które mogą powodować niepożądane reakcje alergiczne, takie jak katar, kaszel, łzawienie oczu czy też wysypki skórne. Jest to również propozycja w sam raz dla aktywnych, a także tych, którzy muszą mierzyć się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. A to wszystko dzięki temu, że wskazany produkt jest w stanie przez całą noc utrzymywać nasze ciało w prawidłowej pozycji, a co za tym idzie wspomagać regenerację. Nie bez znaczenia jest tutaj również wyprofilowanie wypełnienia w aż siedem stref twardości, dzięki czemu możemy cieszyć się naprawdę wygodnym i spokojnym wypoczynkiem przez całą noc. Dobrze jest też dodać, że całość to strzał w dziesiątkę dla wszystkich par. Nawet tych pomiędzy którymi pojawia się duża różnica w wadze.

Eko wyroby

Naszym zdaniem ekologiczne wyroby to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Są one rzeczywiście bardzo komfortowe, w pozytywny sposób przekładają się na naszą ogólną kondycję zdrowotną i jednocześnie pozwalają nam zadbać o środowisko naturalne, poprzez wybór produktów, które są stworzone z materiałów z recyclingu lub też nadają się do ponownego przetworzenia. Hilding korzysta również i promuje zieloną energię. Naszym zdaniem materac ekologiczny w sam raz nada się do każdej sypialni.

Nowoczesne rozwiązania pozyskane z natury? To wspaniały pomysł!  Warto jest wybierać opcje, które jednocześnie pomogą Ci zadbać o środowisko!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/