Trwający kryzys klimatyczny i niszczejące środowisko naturalne to ogromny problem obecnych czasów. Można go rozwiązać decydując się na ekologiczne rozwiązania i świadome wybory. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świata i klientów stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, do których produkcji wykorzystano surówce pochodzenia naturalnego ze zrównoważonych plantacji. W ich składzie znajdziesz między innymi len, czy lateks naturalny. To innowacyjne zastosowanie dóbr natury znacznie podniesie jakość Twojego snu i pozwoli Ci wypoczywać spokojnie. To także możliwość, by przyczynić się do zielonej zmiany i zadbać o kondycję przyrody. Naturalne składniki wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie i pozwolą Ci spokojnie wypoczywać, nie musząc martwić się o alergię czy niewygodę. Sprawdź, co oferuje Hilding Fen i wysypiaj się w zgodzie z naturą!

Wykorzystanie surowców naturalnych

Materace naturalne Hilding Fen to moc natury zamknięta w ekskluzywnie wyglądającym produkcie. Warstwa wierzchnia modelu wykonana została z lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców naturalnych. Włókna rośliny sprawiają, że pokrowiec jest nie tylko ogromie trwały, ale także niesamowicie puszysty i miękki. Uzupełnia go bawełna organiczna zebrana w sposób zrównoważony. Dzięki temu jest wolna od toksycznych związków chemicznych znajdujących się w środkach ochrony roślin, czy sztucznych nawozach. Produkt został wypełniony naturalnym lateksem, do którego produkcji wykorzystuje się między innymi mleko z drzew kauczukowych. Składnik ten nie pozwala na rozwój bakterii, grzybów, czy roztoczy. Do produkcji modelu wykorzystano także piankę ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Ma on właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze.

Hilding Fen – dla kogo?

Zdrowy i spokojny sen - poznaj materace naturalne Hilding FenMaterace naturalne Hilding Fen są bardzo uniwersalne. Spodobają się jednak przede wszystkim seniorom, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia dla kręgosłupa i całego ciała. Hilding Fen dzięki swojej sprężystości ułatwia wstawanie, czy obracanie się, co jest ogromnym atutem zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku. Sprawdzi się także tym, którzy cierpią na ból kręgosłupa. Materac odpręża mięśnie i stabilizuje ciało. Spodoba się również parom, zwłaszcza o dużej różnicy wagowej. Produkt nie przenosi drgań, dzięki czemu Twój partner nie poczuje, że zmieniasz pozycję podczas snu. Elastyczność punktowa sprawia, że model ugina się tylko w miejscu położenia ciężaru. To też dobra opcja dla tych, którzy chcą zwiększyć komfort materaca bazowego.

Żyj zdrowo, żyj w zgodzie z naturą

Materace naturalne zapewnią Ci zdecydowanie zdrowszy sen, który jednocześnie stanie się bardzo komfortowy. Wygoda produktów jest nieporównywalna do tych stworzonych z syntetycznych pianek. Perfekcyjne dopasowanie do ciała i ekskluzywny wygląd to tylko garstka plusów, które posiada Hilding Fen! Produkt zapewni idealną stabilizację dla Twojego kręgosłupa, dzięki czemu w moment zapomnisz o jego bólu i będziesz spał spokojnie. Sprawi również, że Twój sen stanie się niezwykle higieniczny dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza w produkcie.

Nie zastanawiaj się długo i zdecyduj się na ekologiczne rozwiązanie! Zadbaj o planetę dziś!

Materac Fen, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/